POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(9)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(7)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(6)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(11)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
20.11.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Obala Slonovače 1
ASEK Mimosas
2:1
SOL FC
Buake
1:0
Rasing Abidžan
Panama 1 Klausura
Atletiko Čiriki
1:1
Independiente La Čorera
Deportivo Univerzitario
1:2
Erera
Plaza Amador
3:1
Alijanca Panama
San Francisko La Čorera
0:1
Veraguas
Sporting San Migelito
1:2
Arabe Unido
Tauro
1:1
Kosta del Este
Paragvaj 1 (Klausura)
Gvarani Asunsion
2:1
River Plata Asunsion
Sportivo Lukenjo
2:2
Libertad
Poljska 1
Jagielonija
3:1
Visla Krakov
Leh Poznanj
1:0
Pjast
Stal Mjelec
3:3
Lehija Gdanjsk
Varta
1:2
Visla Plock
Poljska 2
Podbeskidzje
4:0
Gornjik Polkovice
Skra Čestohova
1:4
Korona
Zaglebje Sosnovjec
1:0
Arka
Poljska 3
GKS Belhatov
1:1
Visla Pulavi
Hojničanka
1:0
Vigri Suvalki
Hutnjik Krakov
0:1
Šlonsk Vroclav II
Motor
1:1
Žnic Pruškov
Olimpija Elblag
0:1
KKS 1925 Kališ
Pogon Grođisk Mazovjecki
1:3
Sokoł Ostroda
Portugalija, Kup
1/16 finala
Alverka
1:2
Famalikao
Leka
1:0
Žil Visente
Porto
5:1
Feirense
Rio Ave
2:1
Olhanense
Sporting Braga
6:0
Santa Klara
Vizela
2:0
Estrelja Amadora
Republika Srpska 1
Budućnost Pilica
0:0
Drina Zvornik
Kozara
1:2
Borac Kozarska Dubica
Krupa
2:1
Željezničar Banja Luka
Slavija Srpsko Sarajevo
4:0
Alfa Modriča
Sloboda Novi Grad
3:1
Ljubić
Tekstilac Derventa
3:1
Podrinje
Zvijezda 09
2:1
Sutjeska Foča
Rumunija 1 - 1.deo
Farul
0:0
UTA Arad
Krajova 1948
0:2
CFR 1907 Kluž
Rumunija 2 1.deo
Brašov
0:1
SS Politehnika Temišvar
Dačija Unirea Braila
1:5
Čiksereda Mijerkureja Čuk
Dunarea Kalaraš
0:2
Vitorul Targu Žiju
Ripensia
0:0
Politehnika Jaši
Unirea Dež
2:1
Unirea Konstanca
Unirea Slobocija
1:1
Metaloglobus Bukurešt
Rusija 1
Krasnodar
2:1
Spartak Moskva
Krila Sovjetov
1:1
Ural
Lokomotiva Moskva
1:2
Akhmat Grozni
Rusija 3 gr 1
Alanija II
2:2
Rotor II
Čajka Peščanokopskoje
7:0
Dinamo Stavropolj
Kubanj Holding
1:0
Dinamo Mahačkala
Legion Dinamo
1:0
Biolog
S. Makedonija 1
Skoplje
1:2
Makedonija Đorče Petrov
S. Makedonija 2
Belasica
2:0
Bratstvo 07
Detonit Junior
1:0
Kit-Go Pehčevo
Gostivar
1:1
Velešta
Korabi
1:1
Voska Sport
Ohrid
3:1
Kadino
Osogovo
3:0
Sloga 1934 Vinica
Pobeda Junior
3:1
Kožuv
Teteks
2:1
Besa Doberdol
Tim Lokomotiva 2018
0:0
Sasa
Vardar
1:2
Sileks
SAD 1 Plej of
1/8 finala
Filadelfija Junion
0:0
Red Bul Njujork
1:0 nakon produžetaka.
Sporting Kanzas Siti
3:1
Vankuver Vajtkeps
Salvador 1 Apertura
Hokoro
1:1
Platense Munisipal
San Marino 1 - 1.deo
Murata
2:0
Domanjano
Penjarosa
1:1
Folđore
Tre Penje
3:3
San Đovani
Saudijska Arabija 1
Al Faisali
0:0
Al Šabab Rijad
Al Nasr Rijad
2:2
Al Raed
Al Tai
1:0
Al Fath
Damk
1:0
Al Feiha
Severna Irska 1 - 1.deo
Balimena Junajted
0:1
Kerik Rendžers
Dangenon Svifts
4:2
Portadaun
Krusejders
0:1
Glentoran
Linfild
1:0
Kliftonvil
Vorenpoint Taun
0:3
Glenavon
Severna Irska 2 - 1.deo
Belinamalard Junajted
1:0
Belikler Komrejds
Harlend i Volf Velders
2:3
Anag Junajted
Institut
0:2
Lafgal
Kvins Juniversiti Belfast
0:0
Dandela
Nokbreda
0:2
Njuri Siti
Škotska 1 - 1.deo
Dandi Junajted
1:0
Aberdin
Madervel
2:0
Harts
Sent Miren
1:1
Livingston
Škotska 2
Danfermlajn Atletik
3:0
Er Junajted
Kilmarnok
0:1
Erbrot
Partik Tistl
1:0
Hamilton Akademikal
Rejt Rovers
2:1
Grinok Morton
Škotska 3
Aloa Atletik
1:2
Dambarton
Erdrioniens
0:2
Kouv Rendžers
Falkirk
0:1
Montrouz
Klajd
3:1
Ist Fajf
Piterhed
2:1
Kvins Park
Škotska 4
Anan Atletik
1:1
Albion Rovers
Forfar Atletik
3:0
Kaudenbit
Kelti Harts
2:0
Stenhausmir
Stirling Albion
1:2
Edinburg Siti
Stranrer
1:0
Eldžin Siti
Škotska, Liga Kup - Završni deo
polufinale
Seltik
1:0
Sent Džonston
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno