Ponuda po danu
Po takmičenju
Obala Slonovače, LONACI Ligue 1 - First Stage
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akad. F. Amadu Dialo | 12 | 8 | 2 | 2 | 14 | : | 7 | (+7) | 26 |
2 | San Pedro | 12 | 5 | 5 | 2 | 17 | : | 13 | (+4) | 20 |
3 | ES Bafing | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 11 | (-3) | 14 |
4 | Sporting Gagnoa | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | : | 13 | (-1) | 13 |
5 | USK Basam | 12 | 2 | 6 | 4 | 12 | : | 14 | (-2) | 12 |
6 | Indeni Abenguru | 12 | 2 | 6 | 4 | 8 | : | 10 | (-2) | 12 |
7 | Afrika Sports (-1) | 12 | 2 | 6 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 11 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akad. F. Amadu Dialo | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 14 | |
2. | San Pedro | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 13 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | : | 9 | 7 | |
3. | ES Bafing | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 9 | 5 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | : | 2 | 9 | |
4. | Sporting Gagnoa | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 4 | 5 | |
5. | USK Basam | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 7 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 7 | 5 | |
6. | Indeni Abenguru | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 | : | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | 7 | |
7. | Afrika Sports (-1) | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 8 | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SO Armi | 12 | 7 | 3 | 2 | 16 | : | 7 | (+9) | 24 |
2 | ASEK Mimosas | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | : | 9 | (+7) | 22 |
3 | Rasing Abidžan | 12 | 4 | 6 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 18 |
4 | Buake | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 8 | (0) | 14 |
5 | SOL FC | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 | : | 11 | (-1) | 13 |
6 | Stela Ađam | 12 | 4 | 1 | 7 | 11 | : | 20 | (-9) | 13 |
7 | Tanda | 12 | 3 | 1 | 8 | 8 | : | 15 | (-7) | 10 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SO Armi | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | 11 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | 13 | |
2. | ASEK Mimosas | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 11 | |
3. | Rasing Abidžan | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 8 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 11 | |
4. | Buake | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 5 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | : | 3 | 7 | |
5. | SOL FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | |
6. | Stela Ađam | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 14 | 9 | |
7. | Tanda | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 7 | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 7 |
1.mesto u 2.delu - Afrička Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
18+ igrajte odgovorno