Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
10.04. (Sub) 13:00 Pogon-Visla Plock 1.73 3.40 5.18 1.61 2.25 (10)
10.04. (Sub) 15:30 Varta-Stal Mjelec 2.47 3.03 3.01 1.61 2.23 (10)
10.04. (Sub) 18:00 Šlonsk Vroclav-Lehija Gdanjsk 2.69 3.09 2.68 1.68 2.11 (10)
11.04. (Ned) 13:00 Zaglebje Lubin-Podbeskidzje 1.79 3.56 4.47 1.86 1.87 (10)
11.04. (Ned) 15:30 Leh Poznanj-Legija Varšava 3.03 3.31 2.31 1.88 1.86 (9)
12.04. (Pon) 16:00 Pjast-Gornjik Zabže 2.07 3.23 3.66 1.63 2.18 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 23 16 3 4 45 : 24 (+21) 51
2 Pogon 23 12 5 6 28 : 17 (+11) 41
3 Rakov Čestohova 23 11 7 5 34 : 23 (+11) 40
4 Lehija Gdanjsk 23 11 3 9 32 : 26 (+6) 36
5 Pjast 23 9 7 7 29 : 23 (+6) 34
6 Šlonsk Vroclav 23 9 6 8 26 : 22 (+4) 33
7 Gornjik Zabže 23 9 5 9 26 : 24 (+2) 32
8 Varta 23 10 2 11 26 : 26 (0) 32
9 Jagielonija 24 9 4 11 31 : 37 (-6) 31
10 Leh Poznanj 23 7 8 8 31 : 30 (+1) 29
11 Zaglebje Lubin 23 8 5 10 27 : 31 (-4) 29
12 Visla Krakov 24 7 7 10 34 : 33 (+1) 28
13 Visla Plock 23 6 7 10 27 : 35 (-8) 25
14 Krakovija (-5) 24 6 10 8 25 : 30 (-5) 23
15 Podbeskidzje 23 5 6 12 23 : 48 (-25) 21
16 Stal Mjelec 22 4 7 11 24 : 39 (-15) 19
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto, 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 12 8 1 3 28 : 19 25 11 8 2 1 17 : 5 26
2. Pogon 11 6 4 1 12 : 4 22 12 6 1 5 16 : 13 19
3. Rakov Čestohova 12 6 3 3 13 : 8 21 11 5 4 2 21 : 15 19
4. Lehija Gdanjsk 12 6 1 5 20 : 14 19 11 5 2 4 12 : 12 17
5. Pjast 11 4 3 4 12 : 11 15 12 5 4 3 17 : 12 19
6. Šlonsk Vroclav 11 6 4 1 15 : 8 22 12 3 2 7 11 : 14 11
7. Gornjik Zabže 12 5 2 5 18 : 16 17 11 4 3 4 8 : 8 15
8. Varta 11 5 1 5 10 : 10 16 12 5 1 6 16 : 16 16
9. Jagielonija 12 5 3 4 18 : 15 18 12 4 1 7 13 : 22 13
10. Leh Poznanj 11 3 5 3 14 : 14 14 12 4 3 5 17 : 16 15
11. Zaglebje Lubin 11 5 3 3 15 : 14 18 12 3 2 7 12 : 17 11
12. Visla Krakov 12 4 1 7 18 : 21 13 12 3 6 3 16 : 12 15
13. Visla Plock 12 3 3 6 11 : 14 12 11 3 4 4 16 : 21 13
14. Krakovija (-5) 12 4 5 3 16 : 17 17 12 2 5 5 9 : 13 11
15. Podbeskidzje 12 5 3 4 15 : 20 18 11 0 3 8 8 : 28 3
16. Stal Mjelec 11 3 4 4 11 : 17 13 11 1 3 7 13 : 22 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno