Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.02. (Sre) 18:00 Miedž Legnica-Leh Poznanj 4.69 3.61 1.75 1.86 1.90 (12)
03.02. (Pet) 17:00 Visla Plock-Varta 2.25 3.15 3.29 1.64 2.18 (9)
03.02. (Pet) 19:30 Viđev-Jagielonija 2.09 3.40 3.44 1.86 1.89 (9)
04.02. (Sub) 14:00 Rakov Čestohova-Pjast 1.41 4.40 8.06 1.91 1.84 (9)
04.02. (Sub) 16:30 Gornjik Zabže-Lehija Gdanjsk 1.97 3.53 3.64 2.02 1.74 (9)
04.02. (Sub) 19:00 Zaglebje Lubin-Legija Varšava 3.37 3.41 2.10 1.94 1.81 (9)
05.02. (Ned) 11:30 Radomjak-Stal Mjelec 2.05 3.26 3.67 1.70 2.08 (9)
05.02. (Ned) 14:00 Leh Poznanj-Miedž Legnica 1.53 4.03 6.23 1.92 1.82 (9)
05.02. (Ned) 16:30 Pogon-Šlonsk Vroclav 1.80 3.53 4.37 1.87 1.87 (9)
06.02. (Pon) 18:00 Korona-Krakovija 3.21 3.28 2.22 1.77 1.98 (9)
10.02. (Pet) 17:00 Stal Mjelec-Rakov Čestohova 6.02 4.10 1.50 2.09 1.66 (3)
10.02. (Pet) 19:30 Lehija Gdanjsk-Viđev 2.49 3.27 2.66 2.02 1.72 (3)
11.02. (Sub) 14:00 Šlonsk Vroclav-Korona 1.85 3.48 3.98 1.90 1.81 (3)
11.02. (Sub) 16:30 Visla Plock-Leh Poznanj 3.17 3.30 2.15 1.93 1.78 (3)
11.02. (Sub) 19:00 Jagielonija-Pogon 2.89 3.35 2.29 1.93 1.78 (3)
12.02. (Ned) 11:30 Zaglebje Lubin-Pjast 2.28 3.15 3.03 1.75 1.98 (3)
12.02. (Ned) 14:00 Gornjik Zabže-Radomjak 2.04 3.43 3.32 2.06 1.69 (3)
12.02. (Ned) 16:30 Legija Varšava-Krakovija 1.91 3.37 3.78 1.87 1.85 (3)
13.02. (Pon) 18:00 Varta-Miedž Legnica 1.92 3.28 3.90 1.71 2.03 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rakov Čestohova 18 13 3 2 36 : 13 (+23) 42
2 Legija Varšava 18 10 5 3 27 : 21 (+6) 35
3 Viđev 18 9 3 6 25 : 20 (+5) 30
4 Pogon 18 8 6 4 32 : 28 (+4) 30
5 Leh Poznanj 17 8 5 4 20 : 15 (+5) 29
6 Krakovija 18 8 4 6 20 : 12 (+8) 28
7 Visla Plock 18 8 4 6 29 : 25 (+4) 28
8 Stal Mjelec 18 8 4 6 25 : 22 (+3) 28
9 Varta 18 7 5 6 19 : 17 (+2) 26
10 Radomjak 18 7 3 8 21 : 23 (-2) 24
11 Šlonsk Vroclav 18 5 6 7 17 : 25 (-8) 21
12 Gornjik Zabže 18 5 5 8 26 : 30 (-4) 20
13 Lehija Gdanjsk 18 6 2 10 19 : 30 (-11) 20
14 Zaglebje Lubin 18 5 5 8 16 : 27 (-11) 20
15 Jagielonija 18 4 7 7 26 : 27 (-1) 19
16 Pjast 18 4 5 9 19 : 23 (-4) 17
17 Miedž Legnica 17 3 4 10 18 : 27 (-9) 13
18 Korona 18 3 4 11 19 : 29 (-10) 13
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rakov Čestohova 9 8 1 0 23 : 5 25 9 5 2 2 13 : 8 17
2. Legija Varšava 9 7 2 0 17 : 8 23 9 3 3 3 10 : 13 12
3. Viđev 9 4 2 3 15 : 12 14 9 5 1 3 10 : 8 16
4. Pogon 8 4 3 1 14 : 11 15 10 4 3 3 18 : 17 15
5. Leh Poznanj 9 4 1 4 9 : 10 13 8 4 4 0 11 : 5 16
6. Krakovija 10 5 2 3 12 : 5 17 8 3 2 3 8 : 7 11
7. Visla Plock 8 6 1 1 15 : 6 19 10 2 3 5 14 : 19 9
8. Stal Mjelec 9 4 3 2 13 : 8 15 9 4 1 4 12 : 14 13
9. Varta 9 1 4 4 7 : 12 7 9 6 1 2 12 : 5 19
10. Radomjak 9 3 1 5 12 : 14 10 9 4 2 3 9 : 9 14
11. Šlonsk Vroclav 10 3 4 3 12 : 15 13 8 2 2 4 5 : 10 8
12. Gornjik Zabže 9 2 2 5 12 : 17 8 9 3 3 3 14 : 13 12
13. Lehija Gdanjsk 9 3 2 4 7 : 13 11 9 3 0 6 12 : 17 9
14. Zaglebje Lubin 9 1 4 4 6 : 12 7 9 4 1 4 10 : 15 13
15. Jagielonija 9 4 1 4 17 : 14 13 9 0 6 3 9 : 13 6
16. Pjast 9 2 2 5 10 : 11 8 9 2 3 4 9 : 12 9
17. Miedž Legnica 9 2 3 4 9 : 13 9 8 1 1 6 9 : 14 4
18. Korona 8 1 2 5 7 : 11 5 10 2 2 6 12 : 18 8
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno