Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.10. (Pon) 17:00 Šlonsk Vroclav-Varta 2.39 3.10 3.12 1.65 2.18 (12)
06.10. (Čet) 18:45 Pjast-Rakov Čestohova 4.38 3.38 1.84 1.69 2.09 (6)
07.10. (Pet) 16:00 Stal Mjelec-Pogon 3.76 3.44 1.92 1.91 1.82 (5)
07.10. (Pet) 18:30 Jagielonija-Visla Plock 2.04 3.39 3.46 1.93 1.81 (5)
08.10. (Sub) 13:00 Šlonsk Vroclav-Gornjik Zabže 2.69 3.39 2.45 2.12 1.66 (5)
08.10. (Sub) 15:30 Legija Varšava-Varta 1.71 3.58 4.74 1.74 2.01 (5)
08.10. (Sub) 18:00 Krakovija-Lehija Gdanjsk 2.01 3.28 3.66 1.73 2.02 (5)
09.10. (Ned) 13:00 Zaglebje Lubin-Korona 1.77 3.64 4.28 1.99 1.76 (5)
09.10. (Ned) 15:30 Leh Poznanj-Radomjak 1.70 3.61 4.82 1.84 1.89 (5)
10.10. (Pon) 16:00 Rakov Čestohova-Miedž Legnica 1.26 5.38 11.55 2.17 1.63 (5)
10.10. (Pon) 18:30 Pjast-Viđev 1.93 3.38 3.81 1.83 1.90 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pogon 11 6 3 2 18 : 12 (+6) 21
2 Legija Varšava 11 6 3 2 14 : 13 (+1) 21
3 Visla Plock 11 6 2 3 22 : 12 (+10) 20
4 Rakov Čestohova 10 6 2 2 18 : 9 (+9) 20
5 Krakovija 11 5 2 4 14 : 9 (+5) 17
6 Viđev 11 5 2 4 14 : 10 (+4) 17
7 Jagielonija 11 4 4 3 19 : 13 (+6) 16
8 Zaglebje Lubin 11 4 4 3 11 : 13 (-2) 16
9 Stal Mjelec 11 5 1 5 14 : 17 (-3) 16
10 Leh Poznanj 10 4 3 3 11 : 9 (+2) 15
11 Radomjak 11 4 2 5 11 : 15 (-4) 14
12 Gornjik Zabže 10 3 4 3 16 : 16 (0) 13
13 Šlonsk Vroclav 10 3 4 3 9 : 13 (-4) 13
14 Pjast 10 3 2 5 11 : 12 (-1) 11
15 Korona 11 3 2 6 13 : 17 (-4) 11
16 Varta 10 3 2 5 8 : 12 (-4) 11
17 Miedž Legnica 10 1 2 7 11 : 20 (-9) 5
18 Lehija Gdanjsk 10 1 2 7 9 : 21 (-12) 5
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pogon 6 4 2 0 12 : 6 14 5 2 1 2 6 : 6 7
2. Legija Varšava 5 4 1 0 10 : 4 13 6 2 2 2 4 : 9 8
3. Visla Plock 5 4 1 0 11 : 3 13 6 2 1 3 11 : 9 7
4. Rakov Čestohova 6 5 1 0 14 : 4 16 4 1 1 2 4 : 5 4
5. Krakovija 6 3 1 2 9 : 4 10 5 2 1 2 5 : 5 7
6. Viđev 5 2 1 2 7 : 6 7 6 3 1 2 7 : 4 10
7. Jagielonija 6 4 0 2 13 : 6 12 5 0 4 1 6 : 7 4
8. Zaglebje Lubin 5 1 3 1 4 : 4 6 6 3 1 2 7 : 9 10
9. Stal Mjelec 5 2 1 2 5 : 5 7 6 3 0 3 9 : 12 9
10. Leh Poznanj 6 2 1 3 4 : 6 7 4 2 2 0 7 : 3 8
11. Radomjak 6 2 1 3 7 : 9 7 5 2 1 2 4 : 6 7
12. Gornjik Zabže 6 1 2 3 8 : 12 5 4 2 2 0 8 : 4 8
13. Šlonsk Vroclav 5 2 2 1 6 : 7 8 5 1 2 2 3 : 6 5
14. Pjast 4 2 1 1 7 : 3 7 6 1 1 4 4 : 9 4
15. Korona 5 1 1 3 6 : 7 4 6 2 1 3 7 : 10 7
16. Varta 5 0 1 4 3 : 10 1 5 3 1 1 5 : 2 10
17. Miedž Legnica 5 1 1 3 5 : 8 4 5 0 1 4 6 : 12 1
18. Lehija Gdanjsk 4 0 2 2 2 : 6 2 6 1 0 5 7 : 15 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno